ثبت برند تجاری محافظت از علامت تجاری را در ایران فراهم می کند. این ممکن است برای کسب و کار شما مفید باشد. اگر شرکت خود را ثبت کردید و در ایران فعالیت می کنید، ثبت برند تجاری از نام علامت تجاری محافظت می کند. نام تجاری برای شما امنیت ایجاد می کند و برند شما را به یک موضوع عمومی تبدیل می کند. این به ایجاد ارزش برند کمک می کند.

ثبت برند تجاری خصوصاً در سالهای اخیر و رشد فزاینده مخاطبان فضای مجازی و تبلیغات برندهای مختلف در شبکه های اجتماعی، بیلبوردها، تلویزیون و رادیو و غیره دارای اهمیت بسیار زیادی شده و روز به روز به متقاضیان ثبت علامت تجاری افزوده میشود.

مقدمه…

آیا تا به حال به علامت “®” در کنار نام شرکت توجه کرده اید؟ این نمادها نشان می‌دهند که یک شرکت یک برند تجاری یا علامت خدماتی را در اداره مالکیت معنوی ایران (iripo.ssaa.ir)، قوه قضائیه که حفاظت گسترده‌ای را از طریق دولت ایران ارائه می‌کند، به ثبت رسانده است. ثبت برند تجاری یا ثبت علامت تجاری خدمات کالا یا خدمات را از طریق طرح، عبارت، صدا، رنگ یا نماد مشخص می‌کند. شرکت‌های جهانی مانند مک‌دونالد دارای علائم تجاری هستند که از لوگوی طاق‌های طلایی نمادین خود گرفته تا «غذای شاد» معروف خود را پوشش می‌دهند.

برند چیست؟

برند به هویت سمعی بصری و تصویری مختص به یک شخص یا سازمان که منحصر به فرد یک محصول، خدمات یا شرکت است اشاره دارد. این شامل اجزایی مانند لوگو، شعار، طرح و تصویر کلی است که آن را از سایر کسب و کارها در بازار متمایز می کند. یک برند تجاری خوب و قوی به ایجاد شناخت و اعتبار در بین مشتریان کمک می کند و باعث می شود یک کسب و کار متمایز شده و در بازارهای تجاری برجسته شود. یک برند همچنین می تواند به انتقال احساس ارزش ها و مزایای یک محصول یا خدمات کمک کند و راهی را برای مشتریان فراهم کند تا از نظر احساسی با یک شرکت ارتباط برقرار کنند.

هدف از ثبت علامت تجاری چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

خرید V2ray